Vložit nabídku / poptávku

Rodinné a činžovní domy Prodej

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 13
Praha-Újezd
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Dům - Řadový, 105 m2

Zásmuky, Zásmuky Cihla, Osobní
Prodej řadového, útulného rodinného domu ve městě Zásmuky přímo v centru, avšak na naprosto klidném místě s pěší dostupností do pěti minut do obchodu, lékárny, restaurace, autobusové zastávky, školy, pošty atp… Dům byl kompletně zrekonstruován a dostavěn v roce 2009, výměna oken a dveří, rozvody sítí, nové první patro, zateplení. V každém podlaží je koupelna a WC. Dispozične je domek situován jako 3-4+1 s atypickým členěním. K domu patří malá zahrádka – dvůr s posezením a dílnou. Topení je plynové ústřední, ohřev vody také plynem. Na podlahách krásné dřevěné palubky. V místě veškerá občanská vybavenost a pravidelná linka PID do Prahy. Doporučujeme !
2.500.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Vila, 540 m2

Chrášťany, Chrášťany Cihla, Osobní, 2. patro
Luxusní vilu z roku 2001 s užitnou plochou 540 m2 (bez venkovních krytých i nekrytých teras) na pozemku se zahradou 1.616 m2. Přízemí vily má 320 m2 (bez teras) a plocha 1. patra je 220 m2 (podkroví). Dům je velmi světlý díky svému umístění na pozemku na severozápadní části a je tak prosvětlen velkými okny z jihovýchodní strany, ze zelené udržované vzrostlé zahrady. Dům nabízí vysoký standard bydlení – krb (15kW), elektrické vytápění, centrální zabezpečení, přípravu na vnitřní bazén v zimní zahradě, automatickou závlahu zahrady, podlahové vytápění v koupelnách. Svým budoucím majitelům dům nabízí prostornou dispozici s dostatkem úložných prostor, čtyři venkovní krytá parkovací stání (možnost zbudování dalších), možnost stání dalších 5 aut na zpevněné ploše, dílnu a zděný zahradní domek. V domě je možné variabilně měnit dispozice – dle využití nabyvatele. Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy, 2 km od metra B - Zličín, velmi blízko letiště a Pražského okruhu 3 minuty autem. Dům je na konci slepé ulice – velice klidné místo. Doprava: Zastávka MHD – BUS (4min od domu, 6min na metro Zličín), zastávka vlaku (7min, 23min do centra Prahy), Metro Zličín (2km), tramvajová zastávka Řepy (15min autem), nájezd na pražský okruh (2min) – směr Barrandov a letiště Václava Havla (10min autem). Lokalita: Restaurace Plné břicho (80m), Casch and Curry – italské potraviny (100m), čerpací stanice (200m), obchod Zdravá výživa (200m), Metropole Zličín (5min autem), lékař (3km), nájezd na pražský okruh (2min) V blízkosti domu jsou dále lékárna, pošta, dvě základní školy a dvě mateřská školy. Lokalita nabízí mnoho možností pěších či cyklistických výletů. Dispozice: Dispozice domu tvoří tři samostatné byty – garsoniéra a dvě velkorysé jednotky 3+1. Při stavbě domu bylo pamatováno na možné budoucí změny dispozice a tu je tak díky přesunu schodiště do středu domu možné scelit do jedné, stejně jako jednotky propojovat v rámci podlaží. Celý dům má velké množství úložných prostor pro náročnou rodinu či například firmu (dům lze snadno přestavět příčkami na kanceláře). Technický popis: Dům byl postaven v roce 2001. Nosný systém domu je z vápenopískových tvárnic Ytong, fasáda je s tepelnou izolací a přizdívkou z pohledového zdiva, stropy jsou železobetonové, střecha je z klasického dřevěného zatepleného krovu s krytinou z trvanlivých tašek, na pevné pobití. Stavba je nadstandardně zateplená. Okna jsou plastová – francouzská. Podlahy ve většině místností jsou plovoucí s vysokou tepelnou izolací. Dům je možno koupit i s tenisovým kurtem přímo vedle zahrady. Vhodný jako rezidence nebo sídlo firmy. Pozemek 1.000 m2 je obdélníkového typu, kompletně zasíťován, veden jako stavební parcela. K tenisovému kurtu také patří budova zázemí (kuchyň, sezení) a šaten.
35.000.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 160 m2

Deštná, Deštná Cihla, Osobní
Prodej třípodlažního samostatného RD s balkonem. Dům je dvougenerační se dvěma oddělenými vstupy. Dům má zateplenou fasádu, přivedené sítě – spádová kanalizace, elektřina, vodovod, asfaltové komunikace. 2NP – chodba ze které jsou samostatné vstupy do kuchyně (funkční kamna), koupelny s vanou, samostatného WC a společný vstup do ložnice a obývacího pokoje s balkonem. 1NP – kuchyň spojená s obývacím pokojem a samostatnými vstupy do sprchového koutu, samostatného WC a ložnice. Topení – ústřední vytápění kotlem na pevná paliva nebo přímotopy v jednotlivých místnostech. Dům je kompletně nyní vybaven nábytkem a zařízením a funguje jako 2 samostatné jednotky pro rekreaci. 3NP – půda – možnost dodělání 2 ložnic a kompletního zázemí. K domu patří i samostatný jednopodlažní objekt o ploše 79 m2 (letní domek k posezení s vlastním zázemím a samostatná garáž na pozemku. V obci Deštná je kompletní občanská vybavenost – zdravotnické středisko, základní škola, mateřská škola, restaurace, obchod s potravinami. Možnosti sportovního a kulturního vyžití. Nedaleko domu les a pěkné možnosti vycházek v krásné přírodě Jindřichohradecka Lze financovat hypotékou.
2.480.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Činžovní dům, 640 m2

Zásmuky, Zásmuky Cihla, Osobní
Nabízíme k prodeji bytový nájemní dům s obchodními a komerčními prostorami. Nemovitost byla původně v roce 1995 postavena jako penzion s restaurací, postupem času se užívání změnilo – z pokojů jsou pronajímané garsonky (5 x cca 25 m2 a byt 3+1, vše prvním patře), na toto podlaží navazuje ještě velká půda směrem do dvora. V přízemí je nyní místo restaurace samoobsluha – potraviny a velký sklad (dříve taneční sál s barem) a prodejna květin, ve dvorní části je ještě byt 2+1. V dvorním traktu navazuje na dům (prodejnu květin) velká zděná hala – dříve drobná textilní výroba, dnes volné k dalšímu užití – ideálně na další bytové jednotky ev. kanceláře nebo drobnou výrobu. Celý objekt je vytápěn kombinovaně na plyn a kotlem na dřevo. Všechny prostory krom bytu 3+1 (užívá majitel) jsou stabilně pronajaté. Ideální jako investice se stálým výnosem. Dům je na hlavní ulici, v místě veškerá občanská vybavenost a pravidelná autobusová linka do Prahy (PID), každou půl resp. hodinu. Doporučujeme prohlídku.
7.950.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 240 m2

Starý Kolín, Starý Kolín Cihla, Osobní
Exlusivně nabízíme k prodeji usedlost na velkém pozemku 5.000 m2 sestávající z hlavní obdélníkové cihlové budovy o rozměru cca 40 x 6 m, kterou tvoří ze ¾ prostory pro bydlení o dispozici 5+1 a z ¼ prostory stájí, chlévů a kotelny. Půdní prostor cca 220 m2 lze využít na vestavbu, z větší části jsou pod půdou klembové stropy. Dále je na pozemku zděný špýchar. Nádvoří je kompletně vydlážděno žulovými kostkami. Pozemek je celý oplocen. Hlavní budova má novou střechu (pálená taška) vč. pojistné fólie, klempířské prvky a komín. Vytápění je zajištěno prostřednictvím kotle na tuhá paliva, rozvody k litinovým radiátorům jsou v mědi. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (plyn, el., kanalizace, obecní vodovod, studna). Stavby jsou velmi zachovalé avšak již odbydlené a je třeba rekonstrukce. Vhodné na farmu, chov zvířat, zahradnictví anebo vybudování nadstandardního bydlení s velkým pozemkem. Obec má veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost (vlak, autobus). Doporučujeme prohlídku.
4.900.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 1.400 m2

Chocenice, Chocenice Cihla, Osobní
Exkluzivně nabízíme k prodeji historický objekt, kontribuční sýpka na pozemku 3704 m2, Chocenice, Plzeň-jih, bývalá Valdštejnská sýpka, mohutná, volně stojící budova na obdélníkovém půdorysu, umístěná na nepatrné vyvýšenině tvořené skalnatou horninou, v západní polovině stavby podzemní podlaží vyrubáno v lité skále, samostatný vchod. Vnitřní konstrukční rozdělení stavby je v původním stavu, dřevěná trámová konstrukce tvoří čtyři nadzemní podlaží. Polovalbová střecha, krytina bobrovky, tři segmentové a jeden pravoúhlý velký vikýř. Budova o 5 x 2 okenních osách je zděná, hladce omítaná, členěná lisenami, se zbytky obdélných polí s konkávně vykrojenými rohy po stranách oken, profilovaná korunní římsa. Vchod ve střední ose východního a severního průčelí - kamenné ostění s uchy. Zahrada, dříve park. Sýpka dominantou na návrší nad rybníkem. V obci renesanční zámek a další historické památky, dětské hřiště. Novodobý cihelný přístavek, výtah. Blovice 5 km, Plzeň 27 km. Možnost využití na kulturní účely, sklady, možnost penzionu, ubytování, komerčním využití – sídlo firmy. „Kontribuční sýpka – Špýchar“ byla postavena v 17. století v barokním stylu.
2.700.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Činžovní dům, 1.500 m2

Moravská Třebová Cihla, Osobní
Budova bývalého hotelu Slávia umístěna na hlavním náměstí v Moravské Třebové, v současné době celá budova volná.
8.000.000,- Kč Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje