Vložit nabídku / poptávku

Rodinné a činžovní domy Prodej

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Dům - Samostatný, 75 m2

Skvrňov, Skvrňov Cihla, Osobní
Prodej menšího rodinného domu v obci Skvrňov nedaleko krásného Posázaví. V obci základní občanská vybavenost, ostatní v Uhlířských Janovicích (5 km), v blízkosti se nachází známá Farma Bláto, statek s restaurací v Benátkách atp. Obec Skvrňov se nachází v okrese Kolín, asi 22 km jihozápadně od Kolína. Žije zde cca 250 obyvatel. Dům byl naposled užíván jako obchod, pro bydlení jsou třeba úpravy. Sestává z velké místnosti 48 m2 a druhé zadní místnosti 29 m2 jejíž součástí je soc. zázemí. Možná je i podkrovní vestavba. Za domem menší zahrádka a kůlna. V domě el 220/380 obecní vodovod, kanalizace. Výhodná cena – doporučujeme !
690.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Řadový, 45 m2

Radkovská, Praha - Praha 16, Radotín Cihla, Osobní
Charakteristika: Exklusivně nabízíme k prodeji rodinnou dům v rezidenční části Prahy 5 Radotína. Jedná se o menší RD o dispozici 2+1 s kompletním sociálním zázemím, který má 1. Nadzemní podlaží. Technický stav: Dům byl postaven v roce 1955,obvodové stěny jsou zděné-cihla,stejně tak vnitřní přepážkové zdi, stropy hurdiskou zalité betónovou vrstvou. Ohřev teplé vody je pomocí el. bojleru, vytápění el. přímotopy + k dispozici jsou v pokoji 24m2 kamna na tuhá paliva. Výměna střešní krytiny a oken byla provedena v r. 2016. Dům je převážně v původním stavu vyžadujícím rekonstrukci. Podlahy PVC a dlažba. Napojení na inženýrské sítě: elektro, kanalizace, vodovod, plyn Dispozice: vstupní chodba - 6 m2, pokoj – 24 m2, pokoj – 12 m2, koupelna – 9 m2, WC 1.5 m2, sklep 12 m2 Garáž – na pozemku, zděná o zastavěné ploše 21 m2 Zahrada 298 m2, Doporučujeme!!!
4.990.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 308 m2

Mníšek pod Brdy, Mníšek pod Brdy Smíšená, Osobní
Exklusivně nabízíme k prodeji rodinný dům v centru obce Mníšek pod Brdy. Výborná dopravní dostupnost, městská doprava, obchody, škola, úřad vše v dosahu 2min chůze Dispozice: – 2x obchodní jednotka o výměře 40m2 a 40m2 – 2x bytová jednotka: 2+kk – 78,3 m2 + 13 m2 terasa; 2+kk – 80 m2 + 5,3 m2 balkon – 2x sklepní kóje o výměře 5,5m2 a 6m2 – 2x krytá parkovací stání o výměře 18m2 a 18m2 – technická místnost o výměře 1,7m2 Technický stav: – energetická náročnost B - velmi úsporná – vytápění tepelným čerpadlem vzduch – voda – ve všech jednotkách podlahové teplovodní vytápění s měřiči – výlohy a vstupní dveře mají hliníkový rám + vakuové trojsklo, okna ve 2 a 3NP jsou plastová s trojskly – bytové jednotky jsou vybaveny nábytkem, kuchyňskou linkou vč. spotřebičů, úsporným osvětlením – objekt je dispozičně i technicky připraven na možné rozdělení na samostatné jednotky
13.690.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Činžovní dům, 349 m2

Úslavská, Plzeň - Plzeň 2-Slovany, Východní Předměstí Cihla, Osobní
Prodej 50% podílu na nemovitosti, který představuje: 3 jednotky včetně náležejících podílů na společných částech domu a ½ plochy půdy, Úslavská 31, Plzeň – Slovany. Jedná se o udržovaný nájemní činžovní dům v pěkné části Plzně Slovan nedaleko nádraží, 7 min. od centra města. Prodávané jednotky jsou prázdné a jsou před rekonstrukcí. V domě kompletní inženýrské sítě. Ve vnitrobloku hezký dvorek se zahrádkou 77 m2. Ve 4 NP je volná půda – čistá, vysoká, id. na mezonetové byty. V domě se narodil a prožil dětství cestovatel Zikmund (na domě je umístěna pamětní deska). Dům je rozdělen Prohlášením na jednotky, je založeno funkční Společenství. Doporučujeme!!! nebytová jednotky v přízemí: 48 m2 – je určena k rekonstrukci dle vlastních představ bytová plocha: 117 m2 – celkem 2bytové jednotky 2+kk a 2+1 49+68 m2 – dnes stavebně propojeny jako velký byt 4+1 volná půda:162 m2 – volná, čistá, vysoká, ideálně určená k vybudování mezonetového bytu(ů), id.1/2 je součástí prodeje inženýrské sítě: elektro 220/380V, vodovod, kanalizace, plyn
6.480.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 350 m2

Kryštofovo Údolí, Kryštofovo Údolí Cihla, Osobní
Prodej dvougeneračního domu s nebytovými prostory a velkým pozemkem. Zrekonstruovaná roubenka s dvěma byty, které lze stavebně propojit s přízemní zděnou budovou vhodnou na podnikání, s vlastním vstupem, výlohou a navazujícím velkým pozemkem v památkově chráněné oblasti Kryštofova Údolí. Objekt je napojen na veřejný rozvod elektro. Byty jsou s celkovou dispozicí 6+2, dvě koupelny a 3 x WC, dvě komory, garáž sklep, parkovací stání pro 3 vozy s vlastní příjezdovou cestou. Dům má zrekonstruované rozvody vody, elektro, odpady, vnitřní omítky, povrchy podlah, ústřední topení, střešní kratina, okna. Vytápění a ohřev vody domu zajištěn kombinací elektrokotle s kotlem na tuhá paliva s automatickým přikládáním. Jedná se o klidné, tiché místo v nádherné přírodě. Dům je vhodný k celoročnímu trvalému bydlení. Vzdálenost od Ještědu cca 10 km. Zajímavá investiční příležitost.
8.500.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 160 m2

Deštná, Deštná Cihla, Osobní
Prodej třípodlažního samostatného RD s balkonem. Dům je dvougenerační se dvěma oddělenými vstupy. Dům má zateplenou fasádu, přivedené sítě – spádová kanalizace, elektřina, vodovod, asfaltové komunikace. 2NP – chodba ze které jsou samostatné vstupy do kuchyně (funkční kamna), koupelny s vanou, samostatného WC a společný vstup do ložnice a obývacího pokoje s balkonem. 1NP – kuchyň spojená s obývacím pokojem a samostatnými vstupy do sprchového koutu, samostatného WC a ložnice. Topení – ústřední vytápění kotlem na pevná paliva nebo přímotopy v jednotlivých místnostech. Dům je kompletně nyní vybaven nábytkem a zařízením a funguje jako 2 samostatné jednotky pro rekreaci. 3NP – půda – možnost dodělání 2 ložnic a kompletního zázemí. K domu patří i samostatný jednopodlažní objekt o ploše 79 m2 (letní domek k posezení s vlastním zázemím a samostatná garáž na pozemku. V obci Deštná je kompletní občanská vybavenost – zdravotnické středisko, základní škola, mateřská škola, restaurace, obchod s potravinami. Možnosti sportovního a kulturního vyžití. Nedaleko domu les a pěkné možnosti vycházek v krásné přírodě Jindřichohradecka Lze financovat hypotékou.
2.480.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Činžovní dům, 640 m2

Zásmuky, Zásmuky Cihla, Osobní
Nabízíme k prodeji bytový nájemní dům s obchodními a komerčními prostorami. Nemovitost byla původně v roce 1995 postavena jako penzion s restaurací, postupem času se užívání změnilo – z pokojů jsou pronajímané garsonky (5 x cca 25 m2 a byt 3+1, vše prvním patře), na toto podlaží navazuje ještě velká půda směrem do dvora. V přízemí je nyní místo restaurace samoobsluha – potraviny a velký sklad (dříve taneční sál s barem) a prodejna květin, ve dvorní části je ještě byt 2+1. V dvorním traktu navazuje na dům (prodejnu květin) velká zděná hala – dříve drobná textilní výroba, dnes volné k dalšímu užití – ideálně na další bytové jednotky ev. kanceláře nebo drobnou výrobu. Celý objekt je vytápěn kombinovaně na plyn a kotlem na dřevo. Všechny prostory krom bytu 3+1 (užívá majitel) jsou stabilně pronajaté. Ideální jako investice se stálým výnosem. Dům je na hlavní ulici, v místě veškerá občanská vybavenost a pravidelná autobusová linka do Prahy (PID), každou půl resp. hodinu. Doporučujeme prohlídku.
7.950.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 1.400 m2

Chocenice, Chocenice Cihla, Osobní
Exkluzivně nabízíme k prodeji historický objekt, kontribuční sýpka na pozemku 3704 m2, Chocenice, Plzeň-jih, bývalá Valdštejnská sýpka, mohutná, volně stojící budova na obdélníkovém půdorysu, umístěná na nepatrné vyvýšenině tvořené skalnatou horninou, v západní polovině stavby podzemní podlaží vyrubáno v lité skále, samostatný vchod. Vnitřní konstrukční rozdělení stavby je v původním stavu, dřevěná trámová konstrukce tvoří čtyři nadzemní podlaží. Polovalbová střecha, krytina bobrovky, tři segmentové a jeden pravoúhlý velký vikýř. Budova o 5 x 2 okenních osách je zděná, hladce omítaná, členěná lisenami, se zbytky obdélných polí s konkávně vykrojenými rohy po stranách oken, profilovaná korunní římsa. Vchod ve střední ose východního a severního průčelí - kamenné ostění s uchy. Zahrada, dříve park. Sýpka dominantou na návrší nad rybníkem. V obci renesanční zámek a další historické památky, dětské hřiště. Novodobý cihelný přístavek, výtah. Blovice 5 km, Plzeň 27 km. Možnost využití na kulturní účely, sklady, možnost penzionu, ubytování, komerčním využití – sídlo firmy. „Kontribuční sýpka – Špýchar“ byla postavena v 17. století v barokním stylu.
2.700.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Činžovní dům, 1.500 m2

Moravská Třebová Cihla, Osobní
Budova bývalého hotelu Slávia umístěna na hlavním náměstí v Moravské Třebové, v současné době celá budova volná.
8.000.000,- CZK Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje