Vložit nabídku / poptávku

Rodinné a činžovní domy

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 13
Praha-Újezd
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Dům - Samostatný, 928 m2

Deštná, Deštná Cihla, Osobní
Prodej třípodlažního samostatného RD s balkonem. Dům je dvougenerační se dvěma oddělenými vstupy. Dům má zateplenou fasádu, přivedené sítě – spádová kanalizace, elektřina, vodovod, asfaltové komunikace. 2NP – chodba ze které jsou samostatné vstupy do kuchyně (funkční kamna), koupelny s vanou, samostatného WC a společný vstup do ložnice a obývacího pokoje s balkonem. 1NP – kuchyň spojená s obývacím pokojem a samostatnými vstupy do sprchového koutu, samostatného WC a ložnice. Topení – ústřední vytápění kotlem na pevná paliva nebo přímotopy v jednotlivých místnostech. Dům je kompletně nyní vybaven nábytkem a zařízením a funguje jako 2 samostatné jednotky pro rekreaci. 3NP – půda – možnost dodělání 2 ložnic a kompletního zázemí. K domu patří i samostatný jednopodlažní objekt o ploše 79 m2 (letní domek k posezení s vlastním zázemím a samostatná garáž na pozemku. V obci Deštná je kompletní občanská vybavenost – zdravotnické středisko, základní škola, mateřská škola, restaurace, obchod s potravinami. Možnosti sportovního a kulturního vyžití. Nedaleko domu les a pěkné možnosti vycházek v krásné přírodě Jindřichohradecka Lze financovat hypotékou.
2.520.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Činžovní dům, 592 m2

Zásmuky, Zásmuky Cihla, Osobní
Nabízíme k prodeji bytový nájemní dům s obchodními a komerčními prostorami. Nemovitost byla původně v roce 1995 postavena jako penzion s restaurací, postupem času se užívání změnilo – z pokojů jsou pronajímané garsonky (5 x cca 25 m2 a byt 3+1, vše prvním patře), na toto podlaží navazuje ještě velká půda směrem do dvora. V přízemí je nyní místo restaurace samoobsluha – potraviny a velký sklad (dříve taneční sál s barem) a prodejna květin, ve dvorní části je ještě byt 2+1. V dvorním traktu navazuje na dům (prodejnu květin) velká zděná hala – dříve drobná textilní výroba, dnes volné k dalšímu užití – ideálně na další bytové jednotky ev. kanceláře nebo drobnou výrobu. Celý objekt je vytápěn kombinovaně na plyn a kotlem na dřevo. Všechny prostory krom bytu 3+1 (užívá majitel) jsou stabilně pronajaté. Ideální jako investice se stálým výnosem. Dům je na hlavní ulici, v místě veškerá občanská vybavenost a pravidelná autobusová linka do Prahy (PID), každou půl resp. hodinu. Doporučujeme prohlídku.
7.950.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 2.800 m2

Starý Kolín, Starý Kolín Cihla, Osobní
Exlusivně nabízíme k prodeji usedlost na velkém pozemku 2.000 m2 s možností přikoupení až dalších 2.200 m2. Nemovitost sestává z hlavní obdélníkové cihlové budovy o rozměru cca 40 x 6 m, kterou tvoří ze ¾ prostory pro bydlení o dispozici 5+1 a z ¼ prostory stájí, chlévů a kotelny. Půdní prostor cca 220 m2 lze využít na vestavbu, z větší části jsou pod půdou klembové stropy. Dále je na pozemku zděný špýchar. Nádvoří je kompletně vydlážděno žulovými kostkami. Pozemek je celý oplocen. Hlavní budova má novou střechu (pálená taška) vč. pojistné fólie, klempířské prvky a komín. Vytápění je zajištěno prostřednictvím kotle na tuhá paliva, rozvody k litinovým radiátorům jsou v mědi. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (plyn, el., kanalizace, obecní vodovod, studna). Stavby jsou velmi zachovalé avšak již odbydlené a je třeba rekonstrukce. Vhodné na farmu, chov zvířat, zahradnictví anebo vybudování nadstandardního bydlení s velkým pozemkem. Obec má veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost (vlak, autobus). Doporučujeme prohlídku.
2.990.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 2.099 m2

Statenice, Černý Vůl Cihla, Osobní
Starší zděný rodinný dům s velkými pozemky v obytné části obce Černý Vůl - Statenice. Dům sestává ze dvou podlaží. Orientace nemovitosti V/Z. Dům je na kompletní rekonstrukci, nyní neobydlený. Dům s přilehlými stavbami – tvoří kompaktní dvorek- garáž, úložné prostory na uhlí, sklep cca 20 m2, prostor na nářadí, zahradní vybavení. 10minut autem Metro Dejvická (8 km), BUS IDOS příměstský. Dvě linky. Interval ve špičce cca 10 min. Délka jízdy na metro A Bořislavka 13 min. K domu náleží velké pozemky v mírném svahu. Z horní části přístup z asfaltové obecní komunikace. Kanalizace a obecní vodovod v komunikaci. V dolní části (starší RD) není připojení na kanalizaci. Je zde však vodovodní přípojka a studna. Nádherný výhled do okolí. Dispozice: 1PP – sklep cca 20 m2 - v hospodářském dvoře, 1NP – zádveří, spíž, 1 x pokoj, 1 x pokoj se samostatným vstupem na dvorek, koupelna s WC, schodiště 2NP – pokoj, schodiště, půda cca 50 m2, veranda. Možnost stavby druhého domu na zahradě s vlastním příjezdem.
3.790.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 5.021 m2

Starý Kolín, Starý Kolín Cihla, Osobní
Exlusivně nabízíme k prodeji usedlost na velkém pozemku 5.000 m2 sestávající z hlavní obdélníkové cihlové budovy o rozměru cca 40 x 6 m, kterou tvoří ze ¾ prostory pro bydlení o dispozici 5+1 a z ¼ prostory stájí, chlévů a kotelny. Půdní prostor cca 220 m2 lze využít na vestavbu, z větší části jsou pod půdou klembové stropy. Dále je na pozemku zděný špýchar. Nádvoří je kompletně vydlážděno žulovými kostkami. Pozemek je celý oplocen. Hlavní budova má novou střechu (pálená taška) vč. pojistné fólie, klempířské prvky a komín. Vytápění je zajištěno prostřednictvím kotle na tuhá paliva, rozvody k litinovým radiátorům jsou v mědi. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (plyn, el., kanalizace, obecní vodovod, studna). Stavby jsou velmi zachovalé avšak již odbydlené a je třeba rekonstrukce. Vhodné na farmu, chov zvířat, zahradnictví anebo vybudování nadstandardního bydlení s velkým pozemkem. Obec má veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost (vlak, autobus). Doporučujeme prohlídku.
4.900.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 3.704 m2

Chocenice, Chocenice Cihla, Osobní
Exkluzivně nabízíme k prodeji historický objekt, kontribuční sýpka na pozemku 3704 m2, Chocenice, Plzeň-jih, bývalá Valdštejnská sýpka, mohutná, volně stojící budova na obdélníkovém půdorysu, umístěná na nepatrné vyvýšenině tvořené skalnatou horninou, v západní polovině stavby podzemní podlaží vyrubáno v lité skále, samostatný vchod. Vnitřní konstrukční rozdělení stavby je v původním stavu, dřevěná trámová konstrukce tvoří čtyři nadzemní podlaží. Polovalbová střecha, krytina bobrovky, tři segmentové a jeden pravoúhlý velký vikýř. Budova o 5 x 2 okenních osách je zděná, hladce omítaná, členěná lisenami, se zbytky obdélných polí s konkávně vykrojenými rohy po stranách oken, profilovaná korunní římsa. Vchod ve střední ose východního a severního průčelí - kamenné ostění s uchy. Zahrada, dříve park. Sýpka dominantou na návrší nad rybníkem. V obci renesanční zámek a další historické památky, dětské hřiště. Novodobý cihelný přístavek, výtah. Blovice 5 km, Plzeň 27 km. Možnost využití na kulturní účely, sklady, možnost penzionu, ubytování, komerčním využití – sídlo firmy. „Kontribuční sýpka – Špýchar“ byla postavena v 17. století v barokním stylu.
2.700.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Činžovní dům, 1.000 m2

Moravská Třebová Cihla, Osobní
Budova bývalého hotelu Slávia umístěna na hlavním náměstí v Moravské Třebové, v současné době celá budova volná.
8.000.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Samostatný, 700 m2

Pod Pražskou, Řitka, Řitka Cihla,
Prodej novostavby samostatného RD 4+1/B 11 m2, obytná plocha 133 m2 se zahradou 612 m2 s garáží v obci Řitka nedaleko Prahy. Dům má zateplenou fasádu, přivedené veškeré sítě – spádová kanalizace, plyn, elektřina, vodovod, asfaltové komunikace. Přízemí – garáž, jídelna s kuchyňským koutem, obývací pokoj s krbem. 1. patro – 3 ložnice a koupelna. Garáž lze předělat na další obytnou místnost. K dokončení jsou vnitřní úpravy domu, které může kupující realizovat svépomocí, možnost dodělání na přání zákazníka developerem. V obci Řitka je kompletní občanská vybavenost. Doprava MHD do Prahy 25 minut. Možnosti sportovního vyžití – golfové centrum Líšnice, sportovní centrum Všenory, Brdské cyklostezky. Nedaleko domu les a pěkné možnosti vycházek v krásné přírodě. Lze financovat hypotékou.
5.500.000,- Kč Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje