Vložit nabídku / poptávku
Typ
Podkategorie
Garsoniera
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+1
Větší
Samostatný
Řadový
Vila
Chalupa
Chata
Zemědělská usedlost
Kancelářské prostory
Obchodní prostory
Skladové prostory
Výrobní prostory
Restaurační prostory
Ostatní komerční
Administrativní budova
Provozní areál
Restaurace, bar
Hotel
Penzion
Polyfunkční objekt
Smíšená komerce
Zemědělský objekt
Stavební bydlení
Stavební komerční
Stavební smíšený
Zahrada
Zemědělská půda
Louka
Les
Vodní plocha
Dobývací prostor
Neplodná půda
Zbořeniště
Zeleň
Garáž
Památka, hrad
Zvláštní nemovitost
Cena v Kč
Od Do
 
Balkon
Lodžie
Terasa
Park. stání
Garáž
Výtah
Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Pronájem, Komerční - Skladové prostory, 117 m2

Praha - Praha 20, Horní Počernice Cihla, Osobní, Přízemí
Nabízíme volnou suchou vytápěnou halu (sklad – samostatná přízemní budova) o výměře 117 m2 ve skladovém areálu s kompletními službami. Prostor Výška stropu je 6 m. Služby: 24 hodin bezpečnostní ostraha • Prodejna potravin a kantýna • Elektronický obchůzkový systém s GPS monitoring • Přístup do areálu 24 hodin denně • Kamerový systém se záznamem • Kancelář správy v areálu • Zastávka MHD (autobus) před areálem, • Metro Černý most cca 10 min autobusem • Možnost zajištění logistických služeb.
14.520,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Skladové prostory, 95 m2

Praha - Praha 20, Horní Počernice Smíšená, Osobní, 3. patro
Nabízíme volný sklad o výměře 95 m2 ve skladovém areálu s kompletními službami. Prostor je flexibilní, vytápěný, výška stropu 3 m. Hydraulická nákladní rampa (• elektronické ovládán, výšková stavitelnost + / -30cm,•čelo přizpůsobené pro dodávky, přímý vjezd do haly, osvětlení. Služby: 24 hodin bezpečnostní ostraha • Prodejna potravin a kantýna • Elektronický obchůzkový systém s GPS monitoring • Přístup do areálu 24 hodin denně • Kamerový systém se záznamem • Kancelář správy v areálu • Zastávka MHD (autobus) před areálem, • Metro Černý most cca 10 min autobusem • Možnost zajištění logistických služeb.
9.405,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 350 m2

Vinohradská, Praha, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Atypické nebytové prostory ve velice dobrém stavu s výlohou a samostatným vstupem z ulice Vinohradské u Vinohradské tržnice. Poslední rekonstrukce v roce 2019. Prostory jsou dispozičně ve 3 podlažích (přízemí 50 m2, 1. a 2. suterén). Jednotlivá podlaží jsou propojena schodištěm. V prostorách je několik sociálních zařízení včetně několika sprch – dříve byla kolaudace jako kosmetický salon. Další místnosti kanceláře, šatny, prádelny. Možnost dlouhodobého pronájmu. Prostory mají vlastní vzduchotechniku a jsou kompletně klimatizovány. Podlahy dlažba.
60.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 61,8 m2

Jugoslávská, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Nebytový prostor s výlohou, samostatným vstupem z ulice Jugoslávské, kolaudováno jako prodej lahůdek – sýrů a doplňků. Poslední rekonstrukce 2019, prodejní 1 velká místnost cca 40 m2 a kompletní soc. zázemí. Možnost dlouhodobého pronájmu. Lokalita - velice frekventovaná ulice v srdci Vinohrad mezi Náměstím Míru a I. P.Pavlova. Podlahy dlažba.
40.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Skladové prostory, 680 m2

Praha - Praha 10, Malešice Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme k pronájmu halu 410m2 + 270m2 vestavěné patro, Moderní komfortní jednotky - sklad a showroom s kanceláří, Sociální zázemí, Zateplené Energetická náročnost budovy – Třída B – velmi úsporná, K dispozici ihned. Jednotku je možné bez problému rozdělit na 2x 205m2 s vystavěným patrem 135m2. BUSINESS CENTER Plně vybavený areál . Výborná dostupnost. Blízko centra Prahy. Zastávka MHD. 24 hodin bezpečnostní ostraha. Kamerový systém. Prodejna potravina kantýna. Kancelář správy areálu. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Výška stropu 7m, Tepelná izolace, Denní světlo –světlíky, Plynové topení, kancelář, toaleta v každé jednotce, elektronický zabezpečovací systém, Možnost vestavby patra.
106.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Skladové prostory, 340 m2

Praha - Praha 10, Malešice Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme nové, moderní, energeticky úsporné skladové/obchodní prostory s vysokým standardem. Plně vybavený areál Výborná dostupnost Blízko centra Prahy, Zastávka MHD, 24 hodin bezpečnostní ostraha, Kamerový systém , prodejna potravin a kantýna, Kancelář správy areálu. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Výška stropu 7m,Tepelná izolace, Denní světlo – světlíky, Plynové topení, Kancelář, Toaleta v každé jednotce, Elektronický zabezpečovací systém, Prosklené výkladce. Možnost vestavby patra (cca 125 m12), bezprašná podlaha, denní světlo, osvětlení, zatepleno, telefon a internet. Rampa. Dostupnost MHD, BUS přímo u areálu, metro cca 900 m od areálu.
48.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 522 m2

Americká, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Kompletně zařízené kancelářské prostory s přímým vstupem z ulice. Dispozice: Přízemí: 361 m2 – 10 kanceláří (11-28 m2), 2 školící či jednací místnosti, 4x WC, 2x kuchyňka, chodby, zázemí, kotelna, skladové prostory 1. patro: chodba 161 m2 – 6 kanceláří (11-33 m2), 2x WC, 1x kuchyňka, terasa 14 m2 do klidného dvora, zimní zahrada 13 m2, sklep 13 m2 s policemi Velká flexibilita možných úprav prostor, možnost přenechání nábytku a vybavení prostor, možnost posezení z jídelny na dvorek, telefonní ústředna 1 parkovací stání v domě Vytápění prostor zajišťují vlastní plynové kotle. V prostorách je rozvedená datová síť. Kauce – 2 měsíční nájmy, možnost dlouhodobé nájemní smlouvy – minimálně 3 roky. Výborná klidná lokalita v centru města.
150.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 142 m2

Havlíčkovo náměstí, Praha - Praha 3, Žižkov Cihla, Osobní, 2. patro
Pronájem kancelářských prostor ve 2. patře zděného domu bez výtahu. Dispozice: vstupní recepce, 6 x kancelář, sociální zařízení (dámské a pánské WC), kuchyň. Parkování možno ve vnitrobloku – 2.000,- Kč/měsíc V okolí veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost.
17.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 80 m2

Havlíčkovo náměstí, Praha - Praha 3, Žižkov Cihla, Osobní, 2. patro
Pronájem kancelářských prostor ve 2. patře zděného domu bez výtahu. Dispozice: vstupní hala s kuchyňským koutem, 3 x kancelář, sociální zařízení (dámské a pánské WC). Parkování možno ve vnitrobloku – 2.000,- Kč/měsíc V okolí veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost.
15.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 74 m2

Francouzská, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Nebytový prostor s velkou výlohou a vstupem z ulice, kolaudováno jako obchod s konfekcí 31.75 m2, případně prodejna - 1 prodejní velká místnost, zázemí malá zkoušecí místnost, sklad. V dvorním traktu 1 NP – zázemí obchodu - 3 místnosti využitelné jako kanceláře či sklad. Samostatné WC v přízemní chodbě domu. Možnost dlouhodobého pronájmu, frekventovaná ulice v srdci Vinohrad. Podlahy dlažba. Nyní obchod s konfekcí – možné pronajmout na jakoukoliv činnost vyjma potravin. Odstupné 400.000,- Kč. Ideální na e-shop s využitím prostor v dvorním traktu.
31.823,- CZK/měs. Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje