Vložit nabídku / poptávku
Typ
Podkategorie
Garsoniera
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+1
Větší
Samostatný
Řadový
Vila
Chalupa
Chata
Zemědělská usedlost
Kancelářské prostory
Obchodní prostory
Skladové prostory
Výrobní prostory
Restaurační prostory
Ostatní komerční
Administrativní budova
Provozní areál
Restaurace, bar
Hotel
Penzion
Polyfunkční objekt
Smíšená komerce
Zemědělský objekt
Stavební bydlení
Stavební komerční
Stavební smíšený
Zahrada
Zemědělská půda
Louka
Les
Vodní plocha
Dobývací prostor
Neplodná půda
Zbořeniště
Zeleň
Garáž
Památka, hrad
Zvláštní nemovitost
Cena v Kč
Od Do
 
Balkon
Lodžie
Terasa
Park. stání
Garáž
Výtah
Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Klánovice
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Pozemek - Neplodná půda, 3.249 m2

Přezletice Osobní
: Prodej pozemku 3249 m2 v katastru obce Přezletice okres Praha Východ. Na pozemku jsou vzrostlé listnaté stromy. Na listu vlastnictví je veden jako ostatní plocha - způsob využití neplodná půda. Stáří stromů je odhadováno na 60 až 70 let. Podle územního plánu obce a koordinačního výkresu je veden jako plocha koridoru pro silniční okruh kolem Prahy, který by měl spojovat Březiněves a Satalice. Pozemek je vhodný jako investice. Při rychlém a seriózním jednání dohoda možná.
280,- CZK/m2 Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 2.209 m2

Deštná Osobní
Rovinatý stavební pozemek na kraji obce Deštná. Pozemek je ideálního obdélníkového tvaru na kraji obce. V přilehlé komunikaci je kanalizace, voda bez přípojek na pozemek. Na pozemku je zřízena elektropřípojka, s plynofikací se prozatím nepočítá. V obci Deštná je kompletní občanská vybavenost – zdravotnické středisko, základní škola, mateřská škola, restaurace, obchod s potravinami. Možnosti sportovního a kulturního vyžití. V obci jsou pěkné možnosti vycházek v krásné přírodě Jindřichohradecka Lze financovat hypotékou. Lokalita nabízí mnoho možností pěších či cyklistických výletů. Doporučujeme!!!!
590,- CZK/m2 Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební smíšený, 2.779 m2

Kolín Osobní
Exklusivně nabízíme k prodeji stavební pozemek v lukrativní části Kolína nedaleko Lidlu. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru, z jedné části orientován do rušné Pražské ulice, z druhé části – na jih – do klidné bydlící zóny. V současné době je v územním plánu veden jako Smíšené městské území, tudíž se zde naskýtá mnoho variant využití, od komerční výstavby, podnikatelského zázemí, ubytovacího zařízeni (hotel, penzion) až po výstavbu rodinných domů nebo bytů. Maximální výška zástavby 4 nadzemní podlaží + podkroví, zastavitelnost 60% -70 % dle charakteru budoucí zástavby.
2.400,- CZK/m2 Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 6.498 m2

Svojetice, Svojetice Osobní
Dovolujeme si Vám nabídnout krásný rovinatý pozemek v obci Svojetice na Praze východ 25 km východně od Prahy. Pozemek bezprostředně navazuje na stávající zástavbu v naprosto klidové části obce v blízkosti školky a hřiště. Pouhý jeden kilometr se nachází Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny se svým rozsáhlým lesním komplexem převážně bukových lesů a soustavou Jevanských rybníků. Pozemek je dle územního plánu obce určen pro zástavbu a bydlení, ke konkrétnímu návrhu zastavění pozemku je vhodné vypracovat návrhovou studii, ke které se vyjádří odbor územního plánování a obecní úřad. Základní regulativy pro pozemek jsou : minimální velikost pozemku 800 m2, zastavěná plocha max. 40%, výška 8 m, povinnost se napojit k místnímu vodovodu. V případě parcelace na více jak 2 pozemky a výstavbu více rodinných domů požaduje obec uzavření “plánovací” smlouvy s obcí. Obec Svojetice nepovoluje výstavbu řadovek, bytových domů, dvojdomů. Vodovod, elektro a kanalizace v přilehlé komunikaci, plyn v návrhu. Přes pozemek vede vysoké napětí, přeložka je v řešení s ČEZem. Výborná dopravní dostupnost do Prahy, autem cca 30 minut (buď po trase Kutná Hora Praha anebo po nedaleké D1), pravidelná autobusová PID do Prahy. Základní občanská vybavenost v místě, ostatní služby (např. nově postavený Penny market) v nedalekém (2 km) Mukařově. Doporučujeme !
800,- CZK/m2 Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební komerční, 33.000 m2

Odolena Voda, Odolena Voda Osobní
Nabízíme pozemek 33.000 m2 v bývalém areálu kravína. 2 nezávislé zpevněné komunikace vedou až vjezdu do areálu – obě se napojují na silnici Odolena Voda – Panenské Břežany. Jedná se o velmi pěknou lokalitu cca 20 km od Prahy – Dálnice D8 sjezd 5 km. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně pošty, školy, školky, restaurace, obchodu. Areál tvoří 1 zděná budova 130x20 m2 halového typu, betonová konstrukce. Územní plán: lehká výroba, stavebnictví, skladování a opravárenské služby. Možnost prodeje pozemků i o menší velikosti ( postupný odprodej )minimálně od 3.000 m2.
42.000.000,- CZK Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje