Vložit nabídku / poptávku

Prodej bytů 4+kk

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 13
Praha-Újezd
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Byt 4+kk, 125 m2

Na Hřebenkách, Praha - Praha 5, Smíchov Cihla, Osobní, 4. patro
Byt se nachází v 5.NP bytového domu s výtahem. Dům byl v r.2016 celkově rekonstruován (zateplení objektu, výměna oken a další stavební úpravy). Dispozice bytu je 4+kk, s obývacím pokojem (cca 50 m2) ve kterém je umístěn i kuchyňský kout. Balkon (7 m2) je přístupný z tohoto pokoje. Další místnosti (20 a 12 m2) mohou být využity jako ložnice, nejmenší obytná místnost (10 m2) jako herna nebo pracovna. V bytě jsou 2 koupelny (společně s WC), větší z nich má vstup z ložnice o ploše 20 m2, druhá je přístupná z chodby. Byt dále obsahuje velkou a menší šatnu. Byt je po celkové rekonstrukci - přestavbě ve výborném stavu. Převážná část obytných místností vč.balkonu je orientována na JV. Součástí prodeje jsou i 2 parkovací stání v suterénu objektu, rozměrově vhodná i pro velká SUV. Majitelé bytu mohou využívat i společnou zahradu. V přízemí domu je situována místnost pro odkládání jízdních kol, kočárků, apod. Dům se nachází v blízkosti parku Klamovka, lokalita je výborně dostupná z centra Prahy jak MHD - tram,tak autem. Výborná lokalita pro rodiny s dětmi, v docházkové vzdálenosti školky, škola, hřiště, jesle ....
12.000.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Byt 4+kk, 185 m2

Mánesova, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, 1. patro
Prodej exkluzivního rohového bytu v raně secesním domě, orientovaného na V,S nacházející se na prestižní adrese Pražských Vinohrad. Několik metrů od domu se nacházejí Riegerovy sady. Dům má novou fasádu a okna z v roku 2013. Pro bohatě zdobené secesní a neorenesanční prvky včetně uměleckých soch, vstupního rozšířeného atria a vysokou architektonickou hodnotu byl dům zapsán na seznam kulturních památek České republiky. Dům byl postaven v roce 1890. Byt je původně po významné pražské podnikatelské rodině a byl zrekonstruován v roce 2003 se zachováním původních cenných architektonických prvků, včetně unikátních stropních štuků, dřevěného zdobného obloženi na dveřích a oknech až na zem, původních oken, klik apod. Podlahové topení po celé ploše,omítky, malba - benátský štuk, kolaudace r 2010. Celému bytu dominuje unikátní 100 m2 velká místnost s přímo navazujícím rohovým atriem kompletně obloženým původním dřevem, a propojenou koupelnou. V bytě se dále nachází dvě ložnice, které mají každá svou samostatnou koupelnu, a šatnu, dále pokoj pro služku, vstupní chodba, kotelna a sanitární místnost. Vkusně a skrytě jsou zakomponovány nadstandardní prvky, například zabezpečení alarmem s pohybovými čidly, osvětlení na čidla či dálkové ovládání, bezpečnostní dveře, dvojitá zesílená okna s těsněním. K bytu náleží zděný sklep cca 25 m2 Poplatek do FO – 2790kč.
20.000.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Byt 4+kk, 108 m2

Pod pekárnami, Praha - Praha 9, Vysočany Cihla, Osobní, 2. patro
Bytová jednotka č.4 ve 2. patře zděného činžovního domu. Činžovní dům po kompletní rekonstrukci vč. rozvodů, výměny oken, zateplení fasády apod.. Dispozičně je byt řešen jako 4+kk z předsíně jsou přístupné tři pokoje (z nichž jeden pokoj je průchozí do čtvrtého pokoje) a sociální zázemí. Bytová jednotka je v původním stavu a umožňuje tak klientovi plně realizovat své představy o bydlení. Dále lze dokoupit sousední bytovou jednotku 2+kk o velikosti 78 m2, což by umožnilo dvougenerační bydlení pro větší rodinu. V blízkosti kompletní občanská vybavenost. Stanice metra Vysočanská 2 minuty chůzí.
6.480.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Byt 4+kk

Pitterova, Praha - Praha 3, Žižkov Cihla, Osobní, 14. patro
Exklusivní byt ve čtrnáctém podlaží moderní budovy s nádhernými výhledy do všech světových stran prostřednictvím prosklené fasády. Kdo touží po opravdu rozlehlém prostoru, může zvolit toto „orlí hnízdo pod střechou“ – penthouse v nejvyšším patře věže, rozprostírající se přes celé patro. Bydlete na skvělé adrese! Byt se nachází v unikátním soukromém parku, ve vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra metropole. Byt nabízí výhled na park Parukářka nebo do zeleně parku a panoramatický pohled na Staré Město a na dominantu Pražského hradu. Jednotka má samostatnou technickou místnost; ložnice má vlastní koupelnu, s přirozeným denním světlem. Součástí jsou samozřejmě sklepy a parkovací stání v podzemí (3x). V recepci je Vám plně k dispozici proškolená obsluha, která 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce poradí a vyřídí veškeré Vaše požadavky. Areál je centrálně uzavřen elektronickým vrátným a sledován kamerovým systémem, byt bude v bezpečí i v době nepřítomnosti, vstupy, vjezdy a další společné prostory jsou opatřeny čipovým systémem. Podlahy v obytné místnosti, ložnici, chodbě, šatně a zádveří - dřevěná třívrstvá lamelová v dekoru dub, technická místnost – slinutá keramická dlažba koupelna, WC - slinutá celoprobarvená dlažba i obklad, nenasákavý materiál, vzhled přírodního kamene. Terasa – slinutá keramická dlažba, vývod elektřiny, osvětlení a voda na terasu - venkovní nezámrzný kohout. V bytě je klimatizace. Umístění je ideální jak pro dopravu autem, tak pro cestování městskou hromadnou dopravou. Centru města je pár minut. Veškeré služby jsou v okolí, obchody, sportovní centra, polikliniku i školy a školky – to vše v docházkové vzdálenosti.
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje