Vložit nabídku / poptávku

Pozemky Stavební pozemky

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 13
Praha-Újezd
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Pozemek - Stavební smíšený, 966 m2

Chrášťany, Chrášťany Osobní
: Rovinatý stavební pozemek ve vilové zástavbě obce Chrášťany, kompletně zasíťován. Pozemek je ideálního obdélníkového tvaru v zabydlené části obce. V přilehlé komunikaci je tlaková kanalizace. Na pozemku je zřízena elektropřípojka, s plynofikací se prozatím nepočítá. Restaurace Plné břicho (80m), Casch and Curry – italské potraviny (100m), čerpací stanice (200m), obchod Zdravá výživa (200m), Metropole Zličín (5min autem), lékař (3km), nájezd na pražský okruh (2min). V blízkosti domu jsou dále lékárna, pošta, dvě základní školy a dvě mateřská školy. Lokalita nabízí mnoho možností pěších či cyklistických výletů. Nyní slouží jako antukový tenisový kurt s kompletním zázemím (šatny, kuchyňka, sezení, občerstvení). Doporučujeme !!!!
5.000.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 999 m2

Davle Osobní
Jihovýchodně orientovaný pozemek v nádherné přírodě Davle, část Sloup s výhledem na zalesněné svahy Vltavy. Pozemek je ideálního obdélníkového tvaru, mírně svažitý a je situován v již zastavěné a zabydlené části obce. V přilehlé komunikaci je tlaková kanalizace a vodovod na pozemku zřízena elektropřípojka, s plynofikací se prozatím nepočítá. Veškeré služby a občanská vybavenost je do dvou kilometrů v Davli. Výborná dopravní dostupnost do Prahy, autem cca 30 minut. Doporučujeme !
2.797.200,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 2.200 m2

Starý Kolín Osobní
Exklusivně nabízíme k prodeji pozemku 2.200 m2. Pozemek má k dispozici veškeré inženýrské sítě (plyn, el., kanalizace, obecní vodovod, studna) v přilehlé komunikaci, ze tří stran je oplocen. Vhodné na vybudování nadstandardního bydlení s velkým pozemkem. Obec má veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost (vlak, autobus). Doporučujeme prohlídku
1.750.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 2.231 m2

Statenice, Statenice Osobní
Jižně orientovaný, oplocený pozemek ve svahu s krásným výhledem na Statenice a údolí. K pozemku je doveden vodovod, kanalizace a elektřina, vše přímo na pozemku. Cesta je zpevněná, v okolí jsou novostavby i původní domky. Dle územního plánu možnost výstavby rodinného domu. Výhodná dojezdová vzdálenost do centra Prahy a na letiště. Obec Statenice se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, v údolí Únětického potoka zhruba 11 km severozápadně od centra hlavního města Prahy. Ke dni 31. 12. 2015 zde žilo 1317 obyvatel.
5.900.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 345 m2

Krhanice Osobní
Stavební pozemek vhodný pro stavbu chaty. Pozemek má výměru 345 m2. Skládá se ze 7 parcel. U pozemku je možné připojení na el. energii(20 m) a parkovací stání. Pozemek je mírně svažitý s nádherným výhledem do krajiny. K pozemku bylo vydané platné stavební povolení na výstavbu chaty 5x6 m. Vzdálenost od Prahy je 40 km. V obci Krhanice je veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, lékař, obchod, hostinec, obecní knihovna, nádraží. Lokalita je určená k bydlení či rekreaci. Je to velice klidná lokalita v obci Krhanice. Dopravní obslužnost – vlak Praha–Krhanice, tzv. Posázavský pacifik, BUS. Pozemek leží ve velice žádané rekreační lokalitě, možnost pěší turistiky – posázavská stezka, Katastrem obce vede cyklostezka, vodní turistika na Sázavě, můžeme doporučit!!!
299.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební komerční, 33.000 m2

Odolena Voda, Odolena Voda Osobní
Nabízíme pozemek 33.000 m2 v bývalém areálu kravína. 2 nezávislé zpevněné komunikace vedou až vjezdu do areálu – obě se napojují na silnici Odolena Voda – Panenské Břežany. Jedná se o velmi pěknou lokalitu cca 20 km od Prahy – Dálnice D8 sjezd 5 km. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně pošty, školy, školky, restaurace, obchodu. Areál tvoří 1 zděná budova 130x20 m2 halového typu, betonová konstrukce. Územní plán: lehká výroba, stavebnictví, skladování a opravárenské služby. Možnost prodeje pozemků i o menší velikosti ( postupný odprodej )minimálně od 3.000 m2.
42.000.000,- Kč Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 2.251 m2

Hřebeč, Hřebeč Osobní
Pozemek na okraji původní zástavby obce Hřebeč, okr. Kladno ve vzdálenosti cca 19 km od Prahy. Pozemek je téměř rovinný, trojúhelníkového tvaru avšak díky své velikosti dobře využitelný při zachování značného soukromí. Příjezd je po asfaltové komunikaci z obce a cca 70 m po zpevněné cestě. Na pozemku se nachází elektřina s přípojkou, ostatní sítě jsou v dosahu v přilehlé komunikaci cca 70 m. Pozemek je oplocený a určený k zástavbě rodinným domem o dvou podlažích.. V obci je škola, školka, pošta, potraviny, restaurace v okolí nádherná příroda , Doksy, Okoř…
1.850,- Kč/m2 Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 2.000 m2

Netvořice, Netvořice Osobní
Stavební pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu. Pozemek má výměru cca 2000 m2 (přesné zaměření proběhne po vyhotovení geometrického – oddělovacího plánu). Pozemek je o rozměru cca 40 m (do ulice) x 120 m (hloubka) x 15 m (zadní strana). Je nutné dodržet odstup 2 m od plotu a výšku sousední výstavby. Pozemek je situován na klidném okraji obce. Vzdálenost od Prahy je 45 km, hodina cesty autem. Při realizaci dálničního napojení (D3) na jih bude cesta ještě rychlejší. V obci je veškerá občanská vybavenost. Plyn v obci zatím není, kanalizace se připravuje.
690,- Kč/m2 Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje