Vložit nabídku / poptávku

Pozemky

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Pozemek - Stavební bydlení, 2.209 m2

Deštná Osobní
Rovinatý stavební pozemek na kraji obce Deštná. Pozemek je ideálního obdélníkového tvaru na kraji obce. V přilehlé komunikaci je kanalizace, voda bez přípojek na pozemek. Na pozemku je zřízena elektropřípojka, s plynofikací se prozatím nepočítá. V obci Deštná je kompletní občanská vybavenost – zdravotnické středisko, základní škola, mateřská škola, restaurace, obchod s potravinami. Možnosti sportovního a kulturního vyžití. V obci jsou pěkné možnosti vycházek v krásné přírodě Jindřichohradecka Lze financovat hypotékou. Lokalita nabízí mnoho možností pěších či cyklistických výletů. Doporučujeme!!!!
590,- CZK/m2 Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební smíšený, 2.779 m2

Kolín Osobní
Exklusivně nabízíme k prodeji stavební pozemek v lukrativní části Kolína nedaleko Lidlu. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru, z jedné části orientován do rušné Pražské ulice, z druhé části – na jih – do klidné bydlící zóny. V současné době je v územním plánu veden jako Smíšené městské území, tudíž se zde naskýtá mnoho variant využití, od komerční výstavby, podnikatelského zázemí, ubytovacího zařízeni (hotel, penzion) až po výstavbu rodinných domů nebo bytů. Maximální výška zástavby 4 nadzemní podlaží + podkroví, zastavitelnost 60% -70 % dle charakteru budoucí zástavby.
2.400,- CZK/m2 Více o nemovitosti »

Prodej, Pozemek - Stavební komerční, 33.000 m2

Odolena Voda, Odolena Voda Osobní
Nabízíme pozemek 33.000 m2 v bývalém areálu kravína. 2 nezávislé zpevněné komunikace vedou až vjezdu do areálu – obě se napojují na silnici Odolena Voda – Panenské Břežany. Jedná se o velmi pěknou lokalitu cca 20 km od Prahy – Dálnice D8 sjezd 5 km. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně pošty, školy, školky, restaurace, obchodu. Areál tvoří 1 zděná budova 130x20 m2 halového typu, betonová konstrukce. Územní plán: lehká výroba, stavebnictví, skladování a opravárenské služby. Možnost prodeje pozemků i o menší velikosti ( postupný odprodej )minimálně od 3.000 m2.
42.000.000,- CZK Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje