Vložit nabídku / poptávku

Komerční prostory Restaurace

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Klánovice
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Praha-Zličín
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha-Petrovice
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Pronájem, Komerční - Restaurace, bar, 56 m2

Korunní, Praha, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Pronájem zavedeného Bistra s výlohou do ulice Korunní. Prostor sestává ze třech místností, šatny a sociálního zařízení. V současné době je zde provozováno velmi úspěšné a vyhledávané Bistro s Asijskými tradičními pouličními dobrotami s rozvážkou domů nebo do kanceláře, jedná se o tradiční pokrmy i originálně připravené trendy jako Ramen, Poké, asijské burgery, Curry, sushi, dezerty. Restaurace je k pronájmu plně vybavená s možností okamžitého provozu ! Stávající majitel požaduje odstupné za rozsáhlou rekonstrukci a vybavení. Průměrná tržba je cca 18 tis. denně. Kauce je jeden měsíční nájem.
26.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Prodej, Komerční - Restaurační prostory, 245 m2

Koubkova, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Nebytový prostor – restaurace, nedaleko stanice metra I. P. Pavlova zkolaudováno jako restaurace nový majitel může přestavět prostory pro vlastní koncept podnikání atraktivní lokalita pro typ restaurací, které nabízí rozvoz jídla (oblast s vysokou poptávkou) Centrum Prahy, stanice metra I.P.Pavlova je vzdálená 300 metrů a 5 minut chůze. Nebytové prostory jsou umístěny v rohovém secesním domě a mají samostatný vstup přímo na rohu domu. Za dveřmi se nachází vstupní místnost a schody do polosuterénu. V minulosti zde byla např. oblíbená a dobře prosperující restaurace zařízená ve středověkém stylu, nebo sport bar, v současné době jsou prostory volné. Dobrá viditelnost domu a tedy zapamatování reklamy provozovny, okolo domu se najíždí z Bělehradské na Legerovu. Vhodné jak pro vlastní podnikání, tak i pro investora, který bude nemovitost dále pronajímat. Nebytové prostory lze pronajmout za 75 000 Kč měsíčně + energie a roční čistý výnos nemovitosti je přes 6 %. S vyhledáním zájemce o dlouhodobý pronájem pomůžeme. Topení je plynové, vlastním kotlem
10.500.000,- CZK Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Restaurace, bar, 411 m2

Jugoslávská, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Restaurace je umístěna na prominentním Vinohrad mezi Náměstím Míru a Tylovým Náměstím. Celkem se jedná o prostory s rozlohou 411 m2. Rozkládají se v přízemí a suterénu s plnou kapacitou v letní sezóně až 250 míst. 3x bar, plně vybaven, velká zahrádka ve vnitrobloku, zimní zahrada která se dá kompletně propojit s venkovní zahrádkou. V suterénu je kuchyň se zázemím a dalším restauračním prostorem. Možnost předzahrádky na chodníku (2 stoly pro 4 osoby). V okolí Náměstím Míru a I.P. Pavlova se denně pohybují tisíce lidí. Restaurace je v dobrém technickém stavu s plně klimatizovanou kuchyní a centrálním odtahem, skladovací prostory. Nadstandardní zahrádka s barem a pergolou, bezpečnostní systém . Nájem: s přihlédnutím na situaci dle dohody s majitelem. Deposit: 6 měsíců. Odstupné 1.538.000,- vč. DPH za kompletní prostory (dohoda možná)
150.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje