Vložit nabídku / poptávku

Komerční prostory

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Klánovice
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Praha-Zbraslav
Praha-Zličín
Plzeň 2-Slovany
Plzeň 3
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha-Petrovice
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 438 m2

Vídeňská, Vestec, Vestec Cihla, Osobní, Přízemí
Nebytový obchodní prostor v retail parku se vstupem z ulice a přízemí. Prostor je klimatizovaný. V Obchodním centru je zakázána konkurence, z toho důvodu ten to prostor není vhodný pro zájemce, který by mohli konkurovat stávajícím nájemníkům: Lekárna, DM Drogerie, Pepco, Billa, Tabak Valmont, HappyZoo. Restaurace. Vhodný je pro: Prodej nářadí, zahradní techniky, stavebniny, elektrospotřebičů, sportovního vybavení, kuchyňské, podlahové, koupelnové studio. Případně jiné show rumy, nebo obchody. Možnost dlouhodobého pronájmu, fungující lokalita u silnice „stará Benešovská“, open space + soc. zázemí, zavedený retail park s mnoha obchody a restaurací, parkování před retail parkem, kauce 2 měsíční nájmy včetně DPH a služeb, nebo bankovní záruka ve stejné výši. Cena: 160.000,- Kč/měs. + DPH, služby 10.000,- Kč/měs. + DPH, Ostraha PCO 1.030,- Kč/měs. + DPH + elektřina na nájemce
160.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Skladové prostory, 158 m2

Praha - Praha 20, Horní Počernice Cihla, Osobní, Přízemí
Nabízíme volný sklad – halu, bez topení, výška stropu 5m, možnost odkoupení regálů. ve skladovém areálu s kompletními službami. Přímý vjezd do haly, osvětlení. Služby: 24 hodin bezpečnostní ostraha. Prodejna potravin a kantýna . Elektronický obchůzkový systém s GPS monitoring . Přístup do areálu 24 hodin denně.Kamerový systém se záznamem.Kancelář správy v areálu. Zastávka MHD (autobus) před areálem, Metro Černý most cca 10 min autobusem.Možnost zajištění logistických služeb. Nájem + služby + DPH.
19.900,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Prodej, Komerční - Obchodní prostory, 77,88 m2

Týnská ulička, Praha - Praha 1, Staré Město Cihla, Osobní, Přízemí
Prodej nebytové jednotky po rekonstrukci ve dvorním traktu činžovního domu v úplném centru Prahy. Prostor se nachází v kompletně zrekonstruovaném ČD z konce 90-tých let, 1 min. od Staroměstského nám. Prostory jsou členěny: místnost 34.05 m2, místnost 23.62 m2, chodba 4.27 m2, kuchyňka 7.79 m2, sociální zázemí 3.95 m2. Nyní pronajato za 17.265,- Kč/měs. + služby 1.400,- Kč/měs. do 31. 12. 2023, lze prodloužit např. o 5 let. Samostatný plynové topení. Vstupní bezpečnostní dveře. Objekt je prosvětlen skleněnou střechou.
5.200.000,- CZK Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 82,5 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, 2. patro
Pronájem klimatizované kanceláře č. B304/B305 v 3.NP komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Lze sdíleně využívat sociální zařízení a kuchyňku. Třípodlažní budova OC Merkaz slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
28.451,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 106 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme k pronájmu obchodní nebytový prostor v přízemí komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Sociální zařízení a kuchyňka jsou sdílené. Prostor lze upravit podle požadavku nájemce, na části prodejna a sklad. Třípodlažní budova slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
27.975,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 13,5 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, 1. patro
Pronájem klimatizované kanceláře č. A212 v 2.NP komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Lze sdíleně využívat sociální zařízení a kuchyňku. Třípodlažní budova OC Merkaz slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
5.706,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 84 m2

Prusíkova, Praha - Praha 13, Stodůlky Smíšená, Osobní, 2. patro
Pronájem kancelářských prostor v nákupním centru Praze 13-Stodůlkách. V obchodním centru se již nachází cukrárna, supermarket Albert, drogerie Teta, jazyková škola, restaurace, apod. Ihned k dispozici je 11 kanceláří s možností pronájmu na dobu neurčitou o čistých plochách od 19 do 84 m2. Kanceláře mají sociální zázemí a kuchyňky na společné chodbě s chráněnými vstupy jednotlivých pater. Objekt má společnou recepci. Platby za služby, energie a poplatky budou vypočteny na základě výpočtového listu. Vytápění dálkové, vlastní trafostanice, příjezd pro zásobování. Pro bližší informace volejte RK
208,- CZK/m2/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 120 m2

Prusíkova, Praha - Praha 13, Stodůlky Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor v kompletním zrekonstruovaném nebytovém prostoru obchodního centra na sídlišti Velká ohrada. V obchodním centru se nachází 9.000 m2 obchodů, 5 500 m2 kanceláří. V centru je již supermarket Albert 5 restaurací a kaváren, které je situováno uprostřed čtrnáctitisícového sídliště. K okamžitému pronájmu je obchodní prostor o ploše 120 m2, který se nachází v 1. NP. Poplatky za správu a zálohy za energie budou vypočteny na základě výpočtového listu. Pro bližší informace volejte RK.
250,- CZK/m2/měs. Více o nemovitosti »

Prodej, Komerční - Hotel, 2.920 m2

Legerova, Praha, Nové Město Cihla, Osobní, 1. patro
Nabízíme k prodeji dva luxusní **** rodinné hotely provozované v centru Prahy, oba objekty jsou provozovány společně a nachází se v Legerově, MČ Praha 2. Kapacita: Oba hotely mají celkovou kapacitu 69 plně klimatizovaných pokojů a apartmánů s možností vybudování přístavby dalších 8-12 pokojů ve dvoře. Součástí hotelů je společná prostorná recepce, restaurace, lobby bar, kancelář, zasedací a zavazadlová místnost, hotelová zahrada, samostatný vchod pro rozvozy, bezbariérový přístup, zázemí pro personál a monitorované venkovní parkoviště. Každý hotel má svůj specifický design, vchod, schodiště, výtah a technickou místnost. Užitná plocha: Hotelový komplex má rozlohu budov 2920m2 a celkovou plochu pozemků 779m2. Přehled nemovitosti: Oba hotely byly kompletně zrekonstruovány v původním neorenesančním stylu. Obě budovy byly provozovány jako rodinné hotely a jsou udržovány v perfektním stavu, protože byly každoročně renovovány a celkově revidovány.
264.000.000,- CZK Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Restaurace, bar, 56 m2

Korunní, Praha, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Pronájem zavedeného Bistra s výlohou do ulice Korunní. Prostor sestává ze třech místností, šatny a sociálního zařízení. V současné době je zde provozováno velmi úspěšné a vyhledávané Bistro s Asijskými tradičními pouličními dobrotami s rozvážkou domů nebo do kanceláře, jedná se o tradiční pokrmy i originálně připravené trendy jako Ramen, Poké, asijské burgery, Curry, sushi, dezerty. Restaurace je k pronájmu plně vybavená s možností okamžitého provozu ! Stávající majitel požaduje odstupné za rozsáhlou rekonstrukci a vybavení. Průměrná tržba je cca 18 tis. denně. Kauce je jeden měsíční nájem.
26.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje