Vložit nabídku / poptávku

Komerční prostory

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Klánovice
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Praha-Zličín
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha-Petrovice
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 82,5 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, 2. patro
Pronájem klimatizované kanceláře č. B304/B305 v 3.NP komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Lze sdíleně využívat sociální zařízení a kuchyňku. Třípodlažní budova OC Merkaz slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
28.451,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 106 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme k pronájmu obchodní nebytový prostor v přízemí komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Sociální zařízení a kuchyňka jsou sdílené. Prostor lze upravit podle požadavku nájemce, na části prodejna a sklad. Třípodlažní budova slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
27.975,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 13,5 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, 1. patro
Pronájem klimatizované kanceláře č. A212 v 2.NP komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Lze sdíleně využívat sociální zařízení a kuchyňku. Třípodlažní budova OC Merkaz slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
5.706,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 84 m2

Prusíkova, Praha - Praha 13, Stodůlky Smíšená, Osobní, 2. patro
Pronájem kancelářských prostor v nákupním centru Praze 13-Stodůlkách. V obchodním centru se již nachází cukrárna, supermarket Albert, drogerie Teta, jazyková škola, restaurace, apod. Ihned k dispozici je 11 kanceláří s možností pronájmu na dobu neurčitou o čistých plochách od 19 do 84 m2. Kanceláře mají sociální zázemí a kuchyňky na společné chodbě s chráněnými vstupy jednotlivých pater. Objekt má společnou recepci. Platby za služby, energie a poplatky budou vypočteny na základě výpočtového listu. Vytápění dálkové, vlastní trafostanice, příjezd pro zásobování. Pro bližší informace volejte RK
208,- CZK/m2/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 120 m2

Prusíkova, Praha - Praha 13, Stodůlky Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor v kompletním zrekonstruovaném nebytovém prostoru obchodního centra na sídlišti Velká ohrada. V obchodním centru se nachází 9.000 m2 obchodů, 5 500 m2 kanceláří. V centru je již supermarket Albert 5 restaurací a kaváren, které je situováno uprostřed čtrnáctitisícového sídliště. K okamžitému pronájmu je obchodní prostor o ploše 120 m2, který se nachází v 1. NP. Poplatky za správu a zálohy za energie budou vypočteny na základě výpočtového listu. Pro bližší informace volejte RK.
250,- CZK/m2/měs. Více o nemovitosti »

Prodej, Komerční - Hotel, 2.920 m2

Legerova, Praha, Nové Město Cihla, Osobní, 1. patro
Nabízíme k prodeji dva luxusní **** rodinné hotely provozované v centru Prahy, oba objekty jsou provozovány společně a nachází se v Legerově, MČ Praha 2. Kapacita: Oba hotely mají celkovou kapacitu 69 plně klimatizovaných pokojů a apartmánů s možností vybudování přístavby dalších 8-12 pokojů ve dvoře. Součástí hotelů je společná prostorná recepce, restaurace, lobby bar, kancelář, zasedací a zavazadlová místnost, hotelová zahrada, samostatný vchod pro rozvozy, bezbariérový přístup, zázemí pro personál a monitorované venkovní parkoviště. Každý hotel má svůj specifický design, vchod, schodiště, výtah a technickou místnost. Užitná plocha: Hotelový komplex má rozlohu budov 2920m2 a celkovou plochu pozemků 779m2. Přehled nemovitosti: Oba hotely byly kompletně zrekonstruovány v původním neorenesančním stylu. Obě budovy byly provozovány jako rodinné hotely a jsou udržovány v perfektním stavu, protože byly každoročně renovovány a celkově revidovány.
264.000.000,- CZK Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Restaurace, bar, 56 m2

Korunní, Praha, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Pronájem zavedeného Bistra s výlohou do ulice Korunní. Prostor sestává ze třech místností, šatny a sociálního zařízení. V současné době je zde provozováno velmi úspěšné a vyhledávané Bistro s Asijskými tradičními pouličními dobrotami s rozvážkou domů nebo do kanceláře, jedná se o tradiční pokrmy i originálně připravené trendy jako Ramen, Poké, asijské burgery, Curry, sushi, dezerty. Restaurace je k pronájmu plně vybavená s možností okamžitého provozu ! Stávající majitel požaduje odstupné za rozsáhlou rekonstrukci a vybavení. Průměrná tržba je cca 18 tis. denně. Kauce je jeden měsíční nájem.
26.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 786 m2

Čestlice, Čestlice Smíšená, Osobní, 1. patro
Jedná se o flexibilní moderní prostor k pronájmu jako celek (nelze dělit), 466 m2 je sklad a showroom, 320 m2 v patře jsou kancelářské prostory, příčky jsou ze sádrokartonu a je možné je libovolně upravit. Kanceláře jsou moderní, chlazené s EZS, EPS a 24 hodinovou ostrahou. Topení je plynové, sociální zařízení je dostatečně velké, v přízemí i v patře. K dispozici je 10 parkovacích míst. Bezproblémový příjezd kamionu. V okolí mnoho obchodů a restaurací. Energie jsou měřeny dle reálné spotřeby, společné služby jsou každoročně vyúčtované
156.083,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Prodej, Komerční - Restaurační prostory, 245 m2

Koubkova, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Nebytový prostor – restaurace, nedaleko stanice metra I. P. Pavlova zkolaudováno jako restaurace nový majitel může přestavět prostory pro vlastní koncept podnikání atraktivní lokalita pro typ restaurací, které nabízí rozvoz jídla (oblast s vysokou poptávkou) Centrum Prahy, stanice metra I.P.Pavlova je vzdálená 300 metrů a 5 minut chůze. Nebytové prostory jsou umístěny v rohovém secesním domě a mají samostatný vstup přímo na rohu domu. Za dveřmi se nachází vstupní místnost a schody do polosuterénu. V minulosti zde byla např. oblíbená a dobře prosperující restaurace zařízená ve středověkém stylu, nebo sport bar, v současné době jsou prostory volné. Dobrá viditelnost domu a tedy zapamatování reklamy provozovny, okolo domu se najíždí z Bělehradské na Legerovu. Vhodné jak pro vlastní podnikání, tak i pro investora, který bude nemovitost dále pronajímat. Nebytové prostory lze pronajmout za 75 000 Kč měsíčně + energie a roční čistý výnos nemovitosti je přes 6 %. S vyhledáním zájemce o dlouhodobý pronájem pomůžeme. Topení je plynové, vlastním kotlem
10.500.000,- CZK Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Restaurace, bar, 411 m2

Jugoslávská, Praha - Praha 2, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Restaurace je umístěna na prominentním Vinohrad mezi Náměstím Míru a Tylovým Náměstím. Celkem se jedná o prostory s rozlohou 411 m2. Rozkládají se v přízemí a suterénu s plnou kapacitou v letní sezóně až 250 míst. 3x bar, plně vybaven, velká zahrádka ve vnitrobloku, zimní zahrada která se dá kompletně propojit s venkovní zahrádkou. V suterénu je kuchyň se zázemím a dalším restauračním prostorem. Možnost předzahrádky na chodníku (2 stoly pro 4 osoby). V okolí Náměstím Míru a I.P. Pavlova se denně pohybují tisíce lidí. Restaurace je v dobrém technickém stavu s plně klimatizovanou kuchyní a centrálním odtahem, skladovací prostory. Nadstandardní zahrádka s barem a pergolou, bezpečnostní systém . Nájem: s přihlédnutím na situaci dle dohody s majitelem. Deposit: 6 měsíců. Odstupné 1.538.000,- vč. DPH za kompletní prostory (dohoda možná)
150.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje