Vložit nabídku / poptávku

Komerční prostory

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Klánovice
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Plzeň 2-Slovany
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha-Petrovice
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Pronájem, Komerční - Restaurace, bar, 96 m2

Praha - Praha-Petrovice Cihla, Osobní, Přízemí
Přenechání zavedené Pizza/Burger restaurace ve starých Petrovicích s klasickou pecí na dřevo. K dispozici je sklep, sklad, šatna a WC pro personál. V současné době funguje jen na rozvoz po širokém okolí (Petrovice, Chodov, Měcholupy, Uhříněves...) V ceně přenechání nájmu je fungující zavedený systém objednávek jak vlastní, tak přes rozvozce. Dříve fungovala Pizzerie v celém rozsahu s dvěma vnitřními místnostmi a zahrádkou, vše je stylově zařízené a vybavené, dřevěné podlahy, zdivo… velmi příjemné prostředí a lze ihned obnovit provoz. Před domem možno obnovit zahrádku ve stínu staré lípy. Nájemní smlouva je platná do konce roku 2026 avšak není nejmenší problém ji prodloužit. Nájemné je 19.000,- / Kč měsíc, zálohy na elektřinu jsou 3.900,-, zálohy na plyn a vodu cca 1.500,- / měs. Topení je zabezpečeno plynovým kotlem. Kauce tři nájmy, jeden nájem provize, odstupné 250.000,- Kč + DPH
19.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 82,5 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, 2. patro
Pronájem klimatizované kanceláře č. B304/B305 v 3.NP komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Lze sdíleně využívat sociální zařízení a kuchyňku. Třípodlažní budova OC Merkaz slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
28.451,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 106 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme k pronájmu obchodní nebytový prostor v přízemí komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Sociální zařízení a kuchyňka jsou sdílené. Prostor lze upravit podle požadavku nájemce, na části prodejna a sklad. Třípodlažní budova slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
27.975,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 13,5 m2

Jana Růžičky, Praha - Praha-Kunratice, Kunratice Smíšená, Osobní, 1. patro
Pronájem klimatizované kanceláře č. A212 v 2.NP komerční budovy na Praze 4 - Chodov. Vnitřní prostory budovy jsou kompletně zrekonstruovány. Celá budova je elektronicky napojena na pult centrální ochrany. Lze sdíleně využívat sociální zařízení a kuchyňku. Třípodlažní budova OC Merkaz slouží jako kanceláře a obchodní prostory a nachází se v ulici Jana Růžičky 2 minuty autobusem od stanice metra linky C Chodov. Před budovou je zastávka MHD U Kunratického lesa. Před budovou je parkoviště, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Výborná dostupnost dálnice D1. Pro bližší informace volejte RK.
5.706,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 84 m2

Prusíkova, Praha - Praha 13, Stodůlky Smíšená, Osobní, 2. patro
Pronájem kancelářských prostor v nákupním centru Praze 13-Stodůlkách. V obchodním centru se již nachází cukrárna, supermarket Albert, drogerie Teta, jazyková škola, restaurace, apod. Ihned k dispozici je 11 kanceláří s možností pronájmu na dobu neurčitou o čistých plochách od 19 do 84 m2. Kanceláře mají sociální zázemí a kuchyňky na společné chodbě s chráněnými vstupy jednotlivých pater. Objekt má společnou recepci. Platby za služby, energie a poplatky budou vypočteny na základě výpočtového listu. Vytápění dálkové, vlastní trafostanice, příjezd pro zásobování. Pro bližší informace volejte RK
208,- CZK/m2/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Obchodní prostory, 120 m2

Prusíkova, Praha - Praha 13, Stodůlky Smíšená, Osobní, Přízemí
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor v kompletním zrekonstruovaném nebytovém prostoru obchodního centra na sídlišti Velká ohrada. V obchodním centru se nachází 9.000 m2 obchodů, 5 500 m2 kanceláří. V centru je již supermarket Albert 5 restaurací a kaváren, které je situováno uprostřed čtrnáctitisícového sídliště. K okamžitému pronájmu je obchodní prostor o ploše 120 m2, který se nachází v 1. NP. Poplatky za správu a zálohy za energie budou vypočteny na základě výpočtového listu. Pro bližší informace volejte RK.
250,- CZK/m2/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 130 m2

náměstí Bratří Synků, Praha - Praha 4, Nusle Cihla, , 1. patro
Reprezentační nebytové prostory se nachází ve zděném cihlovém činžovním domě v centrální části Nuslí. Velmi atraktivní a žádaná lokalita, dobrá dopravní dostupnost. Kompletní občanská vybavenost. Spojení – Metro C – stanice I.P.Pavlova - 4 stanice TRAM. 5 místností (25.2,24.1,21.9, 20.7, 15m2) + 2 x WC, vstupní hala 13.8m2 , koupelna, spíž, Koupelna se sprchovým koutem. Kompletně vybavená kuchyň. Místnosti mají původní parkety a kazetové zárubně. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci. V přízemí je jedna místnost o velikosti 13.4m2 a je také možnost jí pronajmout jako sklep, sklad, archív, výdejna – 3.000,- Kč/měs.
29.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Prodej, Komerční - Hotel, 2.920 m2

Legerova, Praha, Nové Město Cihla, Osobní, 1. patro
Nabízíme k prodeji dva luxusní **** rodinné hotely provozované v centru Prahy, oba objekty jsou provozovány společně a nachází se v Legerově, MČ Praha 2. Kapacita: Oba hotely mají celkovou kapacitu 69 plně klimatizovaných pokojů a apartmánů s možností vybudování přístavby dalších 8-12 pokojů ve dvoře. Součástí hotelů je společná prostorná recepce, restaurace, lobby bar, kancelář, zasedací a zavazadlová místnost, hotelová zahrada, samostatný vchod pro rozvozy, bezbariérový přístup, zázemí pro personál a monitorované venkovní parkoviště. Každý hotel má svůj specifický design, vchod, schodiště, výtah a technickou místnost. Užitná plocha: Hotelový komplex má rozlohu budov 2920m2 a celkovou plochu pozemků 779m2. Přehled nemovitosti: Oba hotely byly kompletně zrekonstruovány v původním neorenesančním stylu. Obě budovy byly provozovány jako rodinné hotely a jsou udržovány v perfektním stavu, protože byly každoročně renovovány a celkově revidovány.
264.000.000,- CZK Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Restaurace, bar, 56 m2

Korunní, Praha, Vinohrady Cihla, Osobní, Přízemí
Pronájem zavedeného Bistra s výlohou do ulice Korunní. Prostor sestává ze třech místností, šatny a sociálního zařízení. V současné době je zde provozováno velmi úspěšné a vyhledávané Bistro s Asijskými tradičními pouličními dobrotami s rozvážkou domů nebo do kanceláře, jedná se o tradiční pokrmy i originálně připravené trendy jako Ramen, Poké, asijské burgery, Curry, sushi, dezerty. Restaurace je k pronájmu plně vybavená s možností okamžitého provozu ! Stávající majitel požaduje odstupné za rozsáhlou rekonstrukci a vybavení. Průměrná tržba je cca 18 tis. denně. Kauce je jeden měsíční nájem.
26.000,- CZK/měs. Více o nemovitosti »

Pronájem, Komerční - Kancelářské prostory, 786 m2

Čestlice, Čestlice Smíšená, Osobní, 1. patro
Jedná se o flexibilní moderní prostor k pronájmu jako celek (nelze dělit), 466 m2 je sklad a showroom, 320 m2 v patře jsou kancelářské prostory, příčky jsou ze sádrokartonu a je možné je libovolně upravit. Kanceláře jsou moderní, chlazené s EZS, EPS a 24 hodinovou ostrahou. Topení je plynové, sociální zařízení je dostatečně velké, v přízemí i v patře. K dispozici je 10 parkovacích míst. Bezproblémový příjezd kamionu. V okolí mnoho obchodů a restaurací. Energie jsou měřeny dle reálné spotřeby, společné služby jsou každoročně vyúčtované
156.083,- CZK/měs. Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje