Vložit nabídku / poptávku

Chaty a chalupy

Lokalita (ponechte prázdné pro všechny lokality)
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký
Pardubický
Kraj Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha 1
Praha 2
Praha 3
Praha 4
Praha 5
Praha 6
Praha 7
Praha 8
Praha 9
Praha 10
Praha 20
Praha-Klánovice
Praha-Koloděje
Praha 22
Praha 21
Praha 16
Praha 13
Praha-Újezd
Praha-Zbraslav
Praha-Zličín
Plzeň 2-Slovany
Plzeň 3
Praha 11
Praha-Kunratice
Praha-Libuš
Praha 12
Praha-Velká Chuchle
Praha-Lysolaje
Praha 17
Praha-Suchdol
Praha-Dolní Chabry
Praha-Čakovice
Praha 14
Praha 15
Praha-Petrovice
Praha 18
Upřesnit lokalitu
Cena v Kč
Od Do
Seřadit od Zobrazit nabídek na stránce

Prodej, Dům - Chalupa, 80 m2

Obecnice, Oseč Cihla, Osobní
Prodej velmi pěkné kamenné/cihla chalupy z přelomu 18/19.století ve vyhledávané rekreační lokalitě – Oseč, Obecnice u vojenského prostoru Jince. Užitná plocha chalupy na půdorysu 15.6m x 6.5m je 80 m2, z čehož v přízemí je 67 m2 – pokoj 22 m2, kuchyň 11.7 m2, chodba 30.2 m2, WC 1 m2, komora 2 m2, v 1. patře pokoj 22 m2 + zádveří ze schodiště a větší půda cca 60 m2. K chalupě náleží rovinatá zahrada o velikosti 144 m2 před domem a 64 m2 za domem. K chalupě patří také pozemek přes asfaltovou cestu naproti domu o velikosti 152 m2, budova bez č.p. či ev.č. – garáž, dílna + zahrada. Vytápění v současné době zajišťují kamna na tuhá paliva DAKON DOR16, v každém podlaží je možnost instalace elektrických přímotopů. Do chalupy je přivedena elektřina, voda z vlastního vrtu (nutno udělat nový rozbor) – není v domě rozvedena, odkanalizování do přečerpávací jímky na pozemku a čerpadlem do obecní gravitační kanalizace vedené v komunikaci. Velmi dobrý dojezd do Prahy 65 km přes dálnici D5 cca 60 minut. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém obci Obecnice cca 1.5 km – restaurace, pošta, koupaliště a Příbrami 6 km. V okolí jsou nádherné lesy a pěkná rekreace.
2.790.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Chata, 165 m2

Jílové u Prahy, Žampach Dřevostavba, Osobní
Kamenný přívoz – Žampach je atraktivní místo na řece Sázavě , ve vzdálenosti cca 45 minut jízdy autem z centra Prahy. Zajímavé je dopravní spojení vlakem ze Smíchovského nádraží. Nachází se zde jez, kde je možnost rybaření, koupání a paddleboardingu. V okolí jsou atraktivní cyklostezky. Nabízené chaty jsou umístěné v unikátním místě s úplným soukromím a s výhledem na údolí řeky. Chaty mají kvalitní prvorepublikovou architekturu, jsou propojeny, a jsou napojeny na elektřinu a vodu. Jsou určeny k rekonstrukci. Celková výměra chat je : suterén cca 30m2 , přízemí cca 100 m2 , podkroví cca 35 m2 – celkem cca 165m2. Pozemek přiléhající k chatám má výměru cca 150 m2 a je oplocen a uzamčen. Parkování je přímo pod chatkami u řeky, kde se nachází uzamčená vstupní branka a za ní schody ve skále vedoucí k chatám. Součástí prodeje je plechový sklad u parkoviště o rozměrech 3x5 m kam je možné umístit lodě, kola a podobně. Chaty mají druhý přístup ze severní strany lesem bezbariérovým chodníkem. Stavby jsou v osobním vlastnictví na pronajatých pozemcích obce na dobu neurčitou.
3.200.000,- CZK Více o nemovitosti »

Prodej, Dům - Chata, 165 m2

Kamenný Přívoz, Kamenný Přívoz Smíšená, Osobní
Kamenný přívoz – Žampach je atraktivní místo na řece Sázavě , ve vzdálenosti cca 45 minut jízdy autem z centra Prahy. Zajímavé je dopravní spojení vlakem ze Smíchovského nádraží. Nachází se zde jez, kde je možnost rybaření, koupání a paddleboardingu. V okolí jsou atraktivní cyklostezky. Nabízené chaty jsou umístěné v unikátním místě s úplným soukromím a s výhledem na údolí řeky. Chaty mají kvalitní prvorepublikovou architekturu, jsou propojeny, a jsou napojeny na elektřinu a vodu. Jsou určeny k rekonstrukci. Celková výměra chat je suterén cca 30m2 , přízemí cca 100 m2 , podkroví cca 35 m2 – celkem cca 165m2. Pozemek přiléhající k chatám má výměru cca 150 m2 a je oplocen a uzamčen. Parkování je přímo pod chatkami u řeky, kde se nachází uzamčená vstupní branka a za ní schody ve skále vedoucí k chatám. Součástí prodeje je plechový sklad u parkoviště o rozměrech 3x5 m kam je možné umístit lodě, kola a podobně. Chaty mají druhý přístup ze severní strany lesem bezbariérovým chodníkem. Stavby jsou v osobním vlastnictví na pronajatých pozemcích obce na dobu neurčitou.
4.000.000,- CZK Více o nemovitosti »
Typ nemovitosti
Typ akce Nabídka Poptávka
Popis
Lokalita Jméno a příjmení * E-mail *
Požadovaná cena v Kč Telefon *
Kolik je 2 krát 3? *
* Povinné údaje